صفحهٔ اصلی: تفاوت بین نسخه‌ها

از shaazzz
پرش به ناوبری پرش به جستجو
سطر ۷: سطر ۷:
  
 
= چگونه به شاز کمک کنم؟ =
 
= چگونه به شاز کمک کنم؟ =
 +
 +
هرگونه فعالیتی در راستای آموزش آزاد، فعالیت شاز است. پس ممکن است شما پیش از این به شاز کمک می کرده اید و خودتان نمی دانستید. اگر مایلید به شاز کمک کنید، با [[مشارکت کنندگان شاز]] ارتباط برقرار کنید و از آن ها کار های مفیدی که می توان برای شاز انجام داد را دریافت کنید. تمرکز اصلی شاز بر روی تولید محتوای رایگان آموزشی است. پس شما می توانید فعالیت خود را با ویرایش صفحات همین ویکی آغاز کنید.

نسخهٔ ‏۲۰ مهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۱:۰۱

به ویکی شاز خوش آمدید

شاز یک موسسه غیر انتفاعی است که به دنبال عدالت آموزشی و آموزش آزاد برای همه است. ما در شاز بر این باوریم که آموزش نباید در اختیار نژاد یا طبقه اجتماعی خاصی باشد. بلکه همه باید بتوانند به امکانات آموزشی دست داشته باشند. اگر امکانات آموزشی در اختیار قشر خاصی ( مثلا پولدار ها ) باشد این مساله باعث اختلاف طبقاتی می شود. هدف ما در شاز فراهم کردن امکانات آموزشی به صورت آزاد و رایگان برای همه است.

فعالیت های شاز

چگونه به شاز کمک کنم؟

هرگونه فعالیتی در راستای آموزش آزاد، فعالیت شاز است. پس ممکن است شما پیش از این به شاز کمک می کرده اید و خودتان نمی دانستید. اگر مایلید به شاز کمک کنید، با مشارکت کنندگان شاز ارتباط برقرار کنید و از آن ها کار های مفیدی که می توان برای شاز انجام داد را دریافت کنید. تمرکز اصلی شاز بر روی تولید محتوای رایگان آموزشی است. پس شما می توانید فعالیت خود را با ویرایش صفحات همین ویکی آغاز کنید.