This wiki has no edits or logs made within the last 45 days, therefore it is marked as inactive. If you would like to prevent this wiki from being closed, please start showing signs of activity here. If there are no signs of this wiki being used within the next 15 days, this wiki may be closed per the Dormancy Policy. This wiki will then be eligible for adoption by another user. If not adopted and still inactive 135 days from now, this wiki will become eligible for deletion. Please be sure to familiarize yourself with Miraheze's Dormancy Policy. If you are a bureaucrat, you can go to Special:ManageWiki and uncheck "inactive" yourself. If you have any other questions or concerns, please don't hesitate to ask at Stewards' noticeboard.

صفحهٔ اصلی

از shaazzz
پرش به ناوبری پرش به جستجو

به ویکی شاز خوش آمدید[ویرایش]

شاز تارنمای آزاد المپیاد کامپیوتر است. هدف شاز فراگیر کردن المپیاد کامپیوتر، توسعه و تقویت المپیاد و فراهم کردن عدالت آموزشی در این حوزه است.

فعالیت های شاز[ویرایش]

سوالات متداول[ویرایش]

چگونه به شاز کمک کنم؟[ویرایش]

هرگونه فعالیتی در راستای آموزش آزاد، فعالیت شاز است. پس ممکن است شما پیش از این به شاز کمک می کرده اید و خودتان نمی دانستید. اگر مایلید به شاز کمک کنید، با مشارکت کنندگان شاز ارتباط برقرار کنید و از آن ها کار های مفیدی که می توان برای شاز انجام داد را دریافت کنید. تمرکز اصلی شاز بر روی تولید محتوای رایگان آموزشی است. پس شما می توانید فعالیت خود را با ویرایش صفحات همین ویکی آغاز کنید.

ما نیز فعالیتی مشابه انجام می دهیم. شاز رقیب ماست؟[ویرایش]

شاز توسط گروه خاصی اداره نمی شود و شاز هیچ محدودیت مکانی و زمانی ندارد. فعالیت شما فعالیت شاز است و شما عضو شاز هستید. می توانید از امکانات شاز ( مانند همین ویکی ) در راستای معرفی کار خود استفاده کنید. همچنین می توانید ( و توصیه می شود ) که فعالیت های خود را با نام شاز انجام دهید. این کار باعث می شود تا افراد بیشتری با شاز آشنا شوند و کار ها با انسجام بیشتری انجام شود.

این ویکی چه تفاوتی با ویکی‌پدیا دارد؟[ویرایش]

مطالب این ویکی لزوما مناسب ویکی‌پدیا نیستند. داده های این ویکی می توانند حاوی مطالبی مانند تمرین های مفید یا معرفی منابع باشند که جای آن ها در ویکی‌پدیا نیست. یا ممکن است مطالبی که در این ویکی هستند شرایط سرشناسی ویکی‌پدیا را نداشته باشند.

آیا مطالب شاز جای معلم را می گیرد؟[ویرایش]

سعی ما بر این است که این کار را بکند. یعنی هر کس بتواند بدون نیاز به معلم و کتاب و هزینه، از طریق شاز نیاز های آموزشی خود را برطرف کند.

از کجا باید شروع کنم؟[ویرایش]

رده:مطالب ریشه همه مطالب این ویکی است و شما می توانید با پیمایش لینک ها چیزی که می خواهید را پیدا کنید.

همچنین با جستجو در ویکی می توانید صفحه ای مربوط به حوزه مورد نظر خود را پیدا کنید سپس با دنبال کردن پیوند ها در آن حوزه عمیق تر شوید. صفحات زیر نیز مفید هستند: